סדנאות כתיבה

על פי תפיסתו של אילן, כל אדם יכול וראוי לו שיכתוב, ואין להשוות בין אדם לאדם. לכן, הסדנה לכתיבה בהנחייתו מעודדת כתיבה אינטואיטיבית, שופעת, זורמת, מבלי להכיל עליה עמדה ביקורתית. בסדנה הזאת כותבים עד שמתעייפות הידיים, בטכניקות שונות, ההופכות את הכתיבה למעשה יומיומי, מבלי לחכות להשראה ובלי הצנזור הפנימי.

סדנאות הכתיבה של אילן נחלקות לסדנת מתחילים ולסדנת מתקדמים לפי שיטתו. כלומר, כל המבקש ללמוד כתיבה אצל אילן מתחיל בסדנה הראשונה, ואחרי כן עובר, לפי רצונו, לסדנה השנייה.

אילן אינו מקבל תלמידים ישירות לסדנת מתקדמים, גם אם כתבו ופרסמו בעבר ספרים ו/או עברו סדנאות של אחרים. זאת, משום שלפי ניסיון העבר, מי שמגיע אליו מסדנאות קודמות אצל אחרים בא עם מחסומי כתיבה וקשיים בתהליך היצירה, בהם הוא מטפל בסדנת המתחילים בהנחייתו.

בתום שני סדנאות אלה יכולים בוגרי הסדנאות של אילן להשתלב בשתי קבוצות הבוגרים הנפגשות בביתו. במפגשים אלה, המתקיימים כבר שנים רבות, מביאים המשתתפים/ות מדי שבוע משהו שכתבו, ומקבלים עליו משוב מן הקבוצה. במסגרת זו נכתבו וראו אור כבר ספרים רבים, ועוד ישנם רבים כאלה בדרך.

סדנאות הכתיבה של אילן מתקיימות במסגרות הבאות:

בית ספר 'אסכולות' של האוניברסיטה הפתוחה, בסניף תל אביב, שדרות בן גוריון 13 בתל אביב. טל' 03-5278504. בימים ב', ג', בשעות 10.00-13.00.

 

בית הספר 'חשיפה' של האוניברסיטה הפתוחה, בכפר הירוק. טל' 03-7660662, בימים ג', ה', בשעות 19.00-22.00.

בית הסופר, קפלן 6, תל אביב, בימי א' בשעות 20.00-22.00. טל' 03-6953256/7.

ביתו של אילן בנווה צדק, בימי ד', ה', בשעות 10.00-13.00.

המחיר בכול אחד מן המקומות הללו שונה, ונקבע על ידי המסגרת שאילן עובד בה. עליכם לברר זאת במספרי הטלפון לעיל.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

Designed by Daniel Klein
©2017 Ilan Sheinfeld, Shufra Publishing

או

Log in with your credentials

או    

Forgot your details?