סדנאות
מזה עשרים שנים ויותר אני מלמד כתיבה, באוניברסיטה הפתוחה ובסדנאות און ליין עצמאיות. עשרות מתלמידיי כבר הוציאו לאור ספרים מפרי עטם, ואף זכו עליהם בפרסים
הזמנת סדנה

הסדנה לשירה

שירה טובה היא כמו מוסיקה, מתווה לביצוע. היא גם כמו ציור בשמן או בצבעי מים. היא מתחילה בתנודת נפש, באדווה המתרחשת במעמקים. לכן, היא תלויה קודם כול בקשב שלכם לעצמכם, לסביבתכם, לעולמכם.

סדנת ליווי בכתיבת ספר

הסדנה לליווי בכתיבת ספר מיועדת לאנשים שכבר למדו אצלי או אצל אחרים בעבר, ומלווה את משתתפיה צעד צעד בכתיבת פרק אחד לפחות מספרם מדי שבוע.

סדנת מתחילים

במפגשי הכתיבה שלי אני מעורר את היצירתיות בלי כל מחויבות מצדכם מלבד לעולמכם הפנימי. זהו מפגש באמצעות מלים ביניכם לבין עצמכם.

סדנת מתקדמים

כתיבה טובה נובעת מהקשבה לעצמך, לחלל, לנוף, לזמן ולמרחב שאתה כותב בהם. במפגשי המתחילים למדנו איך לגעת בזיכרונות, בחושים, ברגשות, בחלומות ובקולות פנימיים, כדי להוליד מתוכם יצירה. במפגשי המתקדמים נלמד לברוא עולם של סיפור, דמויות ועלילות.

סופרים קטנים

בהיותי אב יחידני לתאומים בני תשע, הדבר שהכי משמח אותי הוא מפגש עם ילדי גן ובית הספר היסודי. במפגש אני משוחח עם הילדים על דברים כמו מניין באים רעיונות לסיפור, איזה תחקיר יש לעשות כדי לכתוב סיפור מרעיון, ובמה זה כרוך, ואז מזמין את הילדים לכתוב אתי ספר היישר על גבי מכונת הכתיבה שלו, למול עיניהם.

סדנת כתיבה קיצית לבני.ות נוער

חולמ.ת לכתוב רב-מכר ולא יודע.ת מאיפה להתחיל? הקיץ אקיים בחודש יולי סדנאות כתיבה מיוחדות ומלאות השראה לבני.ות נוער ישראלים.יות מהארץ ומחו"ל, באמצעות זום.

כרטיס כניסה חד פעמי לסדנת כתיבה בשירה או בסיפורת

כרטיס זה מקנה לך השתתפות חד פעמית במפגש כתיבה של שירה או סיפורת בסדנאות שבהנחייתי, לפי לוח המפגשים והנושאים הקבוע. כל מפגש בהנחייתי, בשירה או בסיפורת, מתחיל בתרגיל כתיבה וממשיך בהרצאה משלי על נושא המפגש, עם הדגמות מטקסטים של אחרים ומשלי. מפגשים אלה הם חוויה מרגשת, מחכימה ופוקחת עיניים לכותבים ולקוראים כאחד, וגם הזדמנות טובה להיכרות הדדית.

"תכתבו רע!"

Call Now Button