סדנאות כתיבה

סדנאות הכתיבה החדשות שלי

נותרו מקומות ספורים בלבד בסדנאות הכתיבה החדשות שלי.

סדנת זום, ימי ראשון, 20.00-22.30 (פגישת המבוא התקיימה וניתן לקבלה בווידאו). הרשמה אצלי.

סדנת התאחדות בעלי הדפוס, ימי שני החל מ-15.11.21, בשעות 18.00-20.30 בבית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, תל אביב. הרשמה אצלי.

סדנת קתדרה רמת השרון, ימי שני החל מ-15.11.21, בשעות 10.30-12.30, בבית קתדרה, רחוב הזית 6/1, נווה מגן, רמת השרון. הרשמה בקתדרה.

סדנת חשיפה, בימי חמישי, החל מ-16.12.21, בשעות 18.00-20.00, בקמפוס האוניברסיטה הפתוחה בנמל חיפה. הרשמה בחשיפה, האונ' הפתוחה.

     מפגשי הכתיבה מיועדים לכל מי שמעוניין להתנסות בכתיבה יוצרת, כתהליך. אין צורך בניסיון קודם, אבל חשוב לדעת לעשות שימוש במחשב. מדי מפגש נגלה עורק זהב של יצירה בתוככם. כל מפגש יתחיל בתרגיל כתיבה, שאת פריו נחלוק בינינו לפי רצון הכותב או הכותבת. אחרי כן אספר קצת על מה שעומד מאחורי כל תרגיל, ואראה לכם איך סופרים/ות ומשוררים/ות אחרים/ות הפיקו זהב מן המקום הזה בנפש.

     סדרת המפגשים בנויה ברצף הולך ומעמיק פנימה, אל תוככי הנפש והלב. לכן גם יש לה ערך מעבר להוראת כתיבה, כתהליך אישי של ריפוי וצמיחה. תכנית המפגשים בנויה כך שתספק מענה לכותבים המבקשים לנסות את ידם בכל סוגי הכתיבה, שירה, סיפורת ודרמה.

     את עבודותיכם תעלו לפורום סגור באתר האינטרנט שלי, שם נקרא אותן ונגיב אליהם כולנו. לכן גם חשובה יכולת השימוש במחשב.

    אני מבקש שתגיעו למפגש עם מחברת ספירלה צהובה עם שורות (15X22 ס"מ) ועט פיילוט כחול. ניתן להשיג בלוק כזה בכל חנות לכלי כתיבה וציוד משרדי.

הסדנאות הפרטיות שלי (בזום ובהתאחדות התעשיינים) עולות 2400 שקלים ל-12 מפגשים. ניתן לחלק לתשלומים בכרטיס אשראי. הסדנאות בקתדרה ובחשיפה – עליכםן לבדוק עימןם. להרשמה לסדנאות הפרטיות – טל'  0522-300098, מייל ilan@isheinfeld.com

מודעה

אילן שיינפלד

כתיבה וקריאה הן בעבורי אורח חיים וגם הכרח. אני אדם המגלה את עולמו במלים. התחלתי לכתוב בגיל ארבע-עשרה, ומאז אני כותב שירה וסיפורת, מחזות ותסריטים, ספרי הדרכה בכתיבה ועוד, למבוגרים ולילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Call Now Button